Recenze

Jiří Dolejš

V nelehkém období pandemie jsem nutně potřeboval auto. Jelikož byl nouzový stav, mé možnosti byly téměř na nule. Od známého jsem se dozvěděl o manželech Hájkových, které jsem ihned kontaktoval. A pak už to šlo vše jak po drátku. Do 14-ti dnů jsem měl auto u baráku. Veliké díky!!

Michal Jindra

Obrovské poděkování. Moc děkujeme za obchod a značky. Vše je s vámi na jedničku a můžeme vás všem doporučit. Obrovské díky…

Jiří Janák

Jsem rád, že po dlouhém čase jsem potkal dovozce aut, na kterého se můžu spolehnout. Manželé Hájkovi jsou sehraná dvojice, kteří splnili naše představy do puntíku. Ještě jednou děkujeme Janákovi

Jana Doležalová

Manželé Hájkovi se mi postarali o výběr, dovoz, přihlášení a servis mého nového autíčka. Co víc si může člověk dnes přát. A teď už mohu jen jezdit. Ještě jednou děkuji.

Karel Váňa

Při výběru mého nového vozu jsem využil služeb p. Hájka s manželkou, které mi doporučili moji známí. Vše proběhlo v naprostém pořádku a z auta máme stále velkou radost. Ale hlavně nemusím mít obavu, že jsem koupil auto bourané, kradené nebo jinak postižené. A to je v dnešní době velice důležité.

Karel Jakubec

Tak takhle si představuji dobře vykonanou práci. Jsem se službami manželů Hájkových naprosto spokojen.

Lukáš Dvořák

2.5.2019. To je den, kdy jsem kontaktoval p. Hájka a domluvil si ihned ten den prohlídku vozu. Po dvou dnech jsem už jel pro automobil, vše bylo připraveno. Auto v perfektním technickém i optickém stavu, opravované v autorizovaném servisu se servisní knížkou a od prvního majitele. Doporučuji všem, co sháníte kvalitu a super cenu. Děkuji

Iva Čapková

Nechala jsem si přivézt od manželů Hájkových své vytoužené malé autíčko. Autům vůbec nerozumím, a tak mě Hájkovi poradili, jaké auto s jakým motorem bude pro mě nejvhodnější. Dala jsem na jejich rady a vůbec toho nelituji. Naopak, velice vstřícné jednání, solidnost a nadstandartní služby mě velice potěšily.

Pavel Hospodářský

O p. Hájkovi jsem se dozvěděl od mého kamaráda, který již od něho a jeho manželky má své druhé auto. Jen jsem zavolal, řekl mé požadavky a tím veškerá moje starost s autem skončila. Auto mi přivezli, zařídili veškeré záležitosti, nechali vyčistit a já už jen jezdím. S autem jsem na výsost spokojen, další auto již nebudu kupovat nikde jinde. Ještě jednou děkuji.

Daniel Fekl

Já jsem si u pana Hájka koupil své vysněné Audi A4 2.0 tdi. Auto mělo kompletní servisní knihu, bylo ve výborném technickém i optickém stavu a dodnes slouží k všestranné spokojenosti. Veškerý srvis s dovozem auta byl na jedničku, o nic jsem se nemusel starat. Paní Hájková vyřídila vše i na magistrátu. Firmu PHM Cars mohu jen a jen doporučit, ještě jednou moc děkuji.

Lukáš Krchňák

Prodej auta proběhl bez problémů zhruba před 2 měsíci. Paní Hájková mi vyhověla a udělala STK a zařídil přepis. Děkuji LK

Pavel Foukal

Já už od prvního auta nakupuji auta jedině u pana Hájka, protože mi doveze vůz přesně podle mých požadavků a hlavně auta jsou v dobrém stavu 🙂

Martin Pešek

Velká pochvala pana Hájka a jeho manželky. Rychlost, ochota a doufejme, že i kvalita (jezdíme již měsíc a naprostá spokojenost). Vše šlo hladce a služby nadstandartní. Děkujeme a doporučujeme.

O nás

Jsme malá rodinná firma a působíme na trhu již od roku 1996. Za tuto dobu jsme si v zahraničí vybudovali širokou, ověřenou síť prodejců, jimž můžeme věřit a bez obav s nimi obchodovat.

Prvotní je pro nás spokojenost zákazníka. Proto každý automobil kupujeme, jako bychom kupovali vůz pro sebe.

Oznamovací povinnost EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Servis vozidel

V případě potřeby zajistíme kompletní servis vozidla, přípravu na STK a podobně.

Zajišťujeme servis a údržbu nejen u nás zakoupených automobilů všech značek a to především výměnu provozních kapalin, výměnu brzdových destiček, montáž autopříslušenství a další opravy.

Spolupracujeme s autoservisem Koprna.

Napište nám

Vyrobeno v OCdesign.cz