O nás

Jsme malá rodinná firma a působíme na trhu již od roku 1996.

Za tuto dobu jsme si v zahraničí vybudovali širokou, ověřenou síť prodejců, jimž můžeme věřit a bez obav s nimi obchodovat.

Prvotní je pro nás spokojenost zákazníka. Proto každý automobil kupujeme, jako bychom kupovali vůz pro sebe.

Nakoupený vůz v Německu prověříme přes německé úřady, takže máme jistotu, že auto není kradené a neváznou na něm žádné jiné závazky. Nejezdíme s odtahovkou, ke každému vozu opatříme příslušné pojištění a značky k přepravě, takže auto během jízdy dlouhé i několik stovek kilometrů dostatečně prověříme.

Hlavní náplní naší práce je dovoz vozů na zakázku, kdy se snažíme co nejlépe splnit nároky každého zákazníka na vůz dle jeho potřeb, přičemž poradíme nejen s výběrem značky a modelu, ale hlavně s motorizací.

Přivezený vůz rádi dovezeme zákazníkovi do místa jeho bydliště, přičemž vyřídíme měření emisí, dovozovou technickou prohlídku a následné zapsání vozu do registru vozidel. Nové SPZ doručíme zákazníkovi na místo jeho přání.

Zdá se Vám koupě vozu u nás bezproblémová?

Přesně to je náš cíl a vy jste na správné adrese.

O nás

Jsme malá rodinná firma a působíme na trhu již od roku 1996. Za tuto dobu jsme si v zahraničí vybudovali širokou, ověřenou síť prodejců, jimž můžeme věřit a bez obav s nimi obchodovat.

Prvotní je pro nás spokojenost zákazníka. Proto každý automobil kupujeme, jako bychom kupovali vůz pro sebe.

Oznamovací povinnost EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Servis vozidel

V případě potřeby zajistíme kompletní servis vozidla, přípravu na STK a podobně.

Zajišťujeme servis a údržbu nejen u nás zakoupených automobilů všech značek a to především výměnu provozních kapalin, výměnu brzdových destiček, montáž autopříslušenství a další opravy.

Spolupracujeme s autoservisem Koprna.

Napište nám

Vyrobeno v OCdesign.cz